Zen (7.x-6.1) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
