Zen (7.x-6.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: new
ps: نوی

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
