Zen (7.x-6.2) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: new
el: νέο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Submitted by !username on !datetime
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
