Zen (7.x-6.2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: new
eo: nova

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
