Zen (7.x-6.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: new
mr: नवीन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Help
mr: मदत

en: Main
mr: मुख्य

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
