Zen (7.x-6.3) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: new
bo: གསར་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Columns: 1
bo: སྡེ་བ།：1

en: Columns: 3
bo: སྡེ་བ།：3
