Zen (7.x-6.3) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: new
lv: jauns

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: updated
lv: labots

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Highlighted
lv: Izgaismots
