Zen (7.x-6.4) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: new
cy: newydd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: updated
cy: wedi ei ddiweddaru

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen

en: Status message
cy: Neges statws
