Zen (7.x-6.4) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: new
my: အသစ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
