Zen (7.x-6.4) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: new
ur: جدید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: Preview
ur: جائزہ

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
