Zendesk Forms (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Message
bg: Съобщение

en: Your name
bg: Твоето име

en: Your e-mail address
bg: Вашият имейл адрес.

en: Send
bg: Изпрати
