Zendesk Forms (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: Your name
da: Dit navn

en: Your e-mail address
da: Din e-mail-adresse

en: API key
da: API-nøgle
