Zendesk Forms (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: Your e-mail address
gu: તમારું ઈ મેઈલ સરનામું

en: Send
gu: મોકલો
