Zendesk Forms (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Your e-mail address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Send
lv: Sūtīt

en: API key
lv: API atslēga
