Zendesk Forms (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Subject
no: Emne

en: Support
no: Brukerstøtte

en: Message
no: Melding

en: Your name
no: Navn

en: Your e-mail address
no: Din e-postadresse
