Zendesk Forms (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: Your e-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسىڭىز

en: Send
ug: يوللاش
