Zendesk Forms (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Support
ca: Suport

en: Message
ca: Missatge

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Your e-mail address
ca: La vostra adreça electrònica

en: Send
ca: Enviar
