Zendesk Forms (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Your e-mail address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: Send
cs: Poslat
