Zendesk Forms (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Message
cy: Neges

en: Your name
cy: Eich enw

en: Your e-mail address
cy: Eich cyfeiriad ebost

en: Send
cy: Anfon
