Zendesk Forms (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Message
el: Μήνυμα

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: Your e-mail address
el: Η διεύθυνση e-mail σας

en: Send
el: Αποστολή
