Zendesk Forms (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Your e-mail address
et: Sinu e-posti aadress

en: Send
et: Saada
