Zendesk Forms (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: Your name
eu: Zure izena

en: Your e-mail address
eu: Zure posta elektroniko helbidea

en: Send
eu: Bidali
