Zendesk Forms (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: Your name
fi: Nimesi

en: Your e-mail address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: Send
fi: Lähetä
