Zendesk Forms (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Support
hi: समर्थन

en: Message
hi: संदेश

en: Your name
hi: आपका नाम

en: Your e-mail address
hi: आपका ईमेल पता

en: Send
hi: भेजें
