Zendesk Forms (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: Your name
is: Nafn þitt

en: Your e-mail address
is: Tölvupóstfangið þitt

en: Send
is: Senda
