Zendesk Forms (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Your name
kn: ನಿಮ್ಮ ಹೆಸರು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು
