Zendesk Forms (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Message
nn: Melding

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: Your e-mail address
nn: E-postadressa di
