Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Support
af: Ondersteuning

en: Message
af: Boodskap

en: Your name
af: Jou naam

en: Your e-mail address
af: U e-posadres

en: Send
af: Stuur
