Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Message
ast: Mensax

en: Your name
ast: El to nome

en: Your e-mail address
ast: Les tos señes de corréu-e

en: Send
ast: Unviar
