Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Your name
bn: আপনার নাম

en: Your e-mail address
bn: আপনার ইমেইল ঠিকানা
