Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Support
de: Unterstützung

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Your name
de: Ihr Name

en: Your e-mail address
de: Ihre E-Mail-Adresse

en: Send
de: Senden

en: here
de: hier

en: API key
de: API-Key
