Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Your name
eo: Via nomo

en: Your e-mail address
eo: Via retpoŝtadreso

en: Send
eo: Sendu
