Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Subject
es: Asunto

en: Support
es: Soporte

en: Message
es: Mensaje

en: Your name
es: Su nombre

en: Your e-mail address
es: Su dirección de correo electrónico

en: Send
es: Enviar

en: here
es: aquí

en: API key
es: Clave del API
