Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: Your name
gl: O seu nome

en: Your e-mail address
gl: O seu enderezo de correo-e

en: Send
gl: Enviar

en: here
gl: aquí
