Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Your e-mail address
hy: Ձեր էլ․ փոստի հասցեն

en: Send
hy: Ուղարկել
