Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Support
ja: サポート

en: Message
ja: メッセージ

en: Your name
ja: 名前

en: Your e-mail address
ja: あなたのメールアドレス

en: Send
ja: 送信

en: here
ja: こちら
