Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Your e-mail address
kk: Сіздін e-mail адресі

en: Send
kk: Жіберіңіз
