Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: Your name
ku: ناوت

en: Your e-mail address
ku: ئیمێلی خۆت

en: Send
ku: بینێره‌
