Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Your e-mail address
lt: Jūsų el. pašto adresas

en: Send
lt: Siųsti

en: here
lt: čia
