Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Your name
ml: താങ്കളുടെ പേര്
