Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Message
mr: संदेश

en: Your name
mr: तुमचं नाव

en: Your e-mail address
mr: तुमचा ईमेल पत्ता

en: Send
mr: पाठवा

en: here
mr: येथे
