Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Your e-mail address
ne: तपाईको ईमेल ठेगाना

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
