Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Message
nl: Bericht

en: Your name
nl: Uw naam

en: Your e-mail address
nl: Uw e-mailadres

en: Send
nl: Versturen

en: here
nl: hier

en: API key
nl: API-sleutel
