Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Your e-mail address
sk: Vaša e-mailová adresa

en: Send
sk: Odoslať

en: here
sk: tu

en: API key
sk: API kľúč
