Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: Your name
sq: Emri juaj

en: Your e-mail address
sq: Adresa juaj e-mail

en: Send
sq: Dërgo
