Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Message
te: సందేశం

en: Your name
te: మీ పేరు

en: Your e-mail address
te: మీ ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Send
te: పంపించు

en: here
te: ఇక్కడ
