Zendesk Forms (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: Your name
vi: Tên của bạn

en: Your e-mail address
vi: Địa chỉ thư điện tử của bạn

en: Send
vi: Gửi

en: here
vi: ở đây

en: API key
vi: khóa API
