Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Your name
ar: اسمك

en: Your e-mail address
ar: عنوان بريدك الإلكتروني

en: Send
ar: أرسل

en: here
ar: هنا
