Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Message
be: Паведамленне

en: Your name
be: Вашае імя

en: Your e-mail address
be: Ваш e-mail адрас

en: Send
be: Адаслаць
