Zendesk Forms (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Message
fa: پیغام

en: Your name
fa: نام شما

en: Your e-mail address
fa: نشانی پست الکترونیکی شما

en: Send
fa: ارسال

en: here
fa: اینجا
